Paní učitelce Margitě Vanické udělen titul Vynikající pedagog Jihočeského kraje

27.03.2015 17:30

Na Krajském úřadu Jihočeského kraje proběhlo 27.3.2015 slavnostní udílení titulu Vynikající pedagog Jihočeského kraje. Z rukou předsedkyně Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost zastupitelstva Jihočeského kraje RNDr. Jany Krejsové a vedoucí Odboru školství, mládeže a tělovýchovy Ing. Hany Šímové převzalo titul Vynikající pedagog Jihočeského kraje 15 pedagogů. Mezi nimi nevidomá paní učitelka Margita Vanická z naší školy, která je jedním z nejlepších hudebních pedagogů v Jihočeském kraji. Za svého působení v ZUŠ Milevsko připravila ke studiu na konzervatoři 9 klavíristů a 2 akordeonisty. Další žáky připravila ke zkouškám na konzervatoř v jiných hudebních disciplinách. Zasedala v porotách soutěží ZUŠ až po ústřední kola a se svými žáky získala četná vítězství v krajských kolech této soutěže, a také 1. a 3. místo v ústředním kole soutěže ve hře na akordeon. Řada jejích bývalých žáků je dnes pedagogy v hudebním či jiném školství.

GRATULUJEME !