Paní učitelka Mgr. Anděla Maršálková oceněna jako vynikající pedagog Jihočeského kraje.

15.06.2012 13:30

V pondělí 11. června 2012 proběhlo na Krajském úřadu Jihočeského kraje v Českých Budějovicích slavnostní vyhlášení ankety Vynikající pedagog Jihočeského kraje. Cílem ankety, pod záštitou hejtmana Mgr. Jiřího Zimoly a radní pro oblast školství, mládeže a sportu RNDr. Jany Krejsové, je upozornit na mimořádné aktivity pedagogů různých typů škol a školských zařízení, vyzdvihnout jejich výjimečný celoživotní přínos pro školu, ocenit jejich dosavadní pedagogické působení i úspěchy v mimoškolní práci s dětmi a mládeží. Tohoto významného ocenění se v tomto roce dostalo paní učitelce Mgr. Anděle Maršálkové z naší školy. Paní učitelka Maršálková je zakladatelkou a sbormistryní Milevského dětského sboru, který si letos připomněl 40. výročí svého založení a více než 20 let působila na naší škole jako ředitelka.

GRATULUJEME !