ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE - HUDEBNÍ OBOR

23.02.2022 21:17

V pátek 11. února 2022 panovala v ZUŠ Milevsko slavnostní nálada. Proběhlo zde totiž školní kolo soutěže ve hře na hudební nástroje, a to hned ve třech soutěžních kategoriích. V sólovém zpěvu se předvedl Daniel Kavur, žák 1. ročníku. Ve hře na trubku porota hodnotila dva žáky, Kateřinu Burdovou z 2. ročníku a Martina Picha z 1. ročníku 2. cyklu. Na závěr se skladbami na bicí nástroje soutěžili Kryštof Kortan ze 3. ročníku a Michael Chejnovský ze 6. ročníku. Všichni žáci podali velmi pěkné výkony, za účast v soutěži jim děkujeme. Těm, kteří postoupili do krajského kola, budeme držet palce. Doufáme, že naši školu budou úspěšně reprezentovat.

Ředitelství ZUŠ Milevsko