Úspěchy v krajské soutěži Hry na bicí nástroje

12.04.2022 21:52

Další úspěch žáků naší školy na sebe nenechal dlouho čekat. V pondělí 11. dubna 2022 se v ZUŠ na Piaristickém náměstí v Českých Budějovicích sjelo téměř 50 mladých bubeníků z jižních Čech, aby se zúčastnili krajské soutěže ve hře na bicí nástroje. Za naši školu bojovali dva žáci ze třídy učitele Jaromíra Kašpara a oba si vedli výtečně. Kryštof Kortan ve své 1. kategorii obsadil s nejvyšším počtem bodů 1. místo. Jeho spolužák Michael Chejnovský se ve 3. kategorii suverénně umístil také na 1. místě. Z celé „padesátky“ soutěžících postupuje do celostátního kola pouze pět soutěžících a M. Chejnovský je mezi nimi. Oběma vítězům blahopřejeme a Michaelovi přejeme hodně štěstí v ústředním kole, které se koná 6. května ve zbrusu nové ZUŠ v Holicích u Pardubic.

Ředitelství ZUŠ