Ústřední kolo ve hře na bicí + Zlivská kytara

15.05.2022 21:14

Michael Chejnovský ze třídy učitele Jaromíra Kašpara se z krajského kola v sólové hře na bicí nástroje svým umístěním na 1. příčce probojoval do kola ústředního. Tato soutěž proběhla 6. května v Holicích u Pardubic a Michael se na celostátní úrovni umístil na 3. místě.

Úspěšní ve hře na kytaru byli také žáci ze tříd Barbory Ondruškové Nedvědové a Ivana Zborníka na soutěžní přehlídce jihočeského kraje Zlivská kytara 2022. Pham Thi Hong Hanh se umístila na prvním místě, Jan Plavec a Ondřej Sedláček ve svých kategoriích obsadili druhá místa. Nikola Blažková si přivezla čestné uznání.

Všem soutěžícím i jejich vyučujícím děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

ředitelství ZUŠ Milevsko